A különleges kezdeményezéshez hat speciális futóbabakocsit kapott a Bethesda Gyermekkórház a Játékidő Alapítványtól

Gyermekorvosok futnak kis betegeikkel

Hárommillió forint értékű adományt adott át Szalai Ádám és alapítványa a Bethesda Gyermekkórháznak november 19-én. Az adomány részeként hat speciális futóbabakocsit kapott a kórház, amely lehetővé teszi, hogy az orvosok, dolgozók rendszeresen fussanak azokkal a sokszor mozgásképtelen gyermekekkel.

A Játékidő Alapítvány a Tábitha-házban járt

Barátságos, sárgára festett házhoz érkezünk Törökbálint zöldövezeti részén. A nappaliban játékok mindenütt, a tévében mesefilm megy, az ajtóban pedig Hegedűs Judit igazgató vár minket mosolygósan. Mintha csak egy családi házhoz jöttünk volna vendégségbe, nem pedig Magyarország egyetlen Gyermekhospice intézményében lennénk.

Erzsébeti Nyárindító

Három évvel ezelőtt Szalai Ádám válogatott labdarúgó az erzsébeti önkormányzat Humán Szolgáltatások Intézményével és a Wow Factor rendezvényszervező céggel közösen nyárindító juniálist szervezett pesterzsébeti gyerekeknek.