Agydaganatos kisfiún segített a focista

2021.08.19 ǀ tenyek.hu

Marci és családja harcát a Tények is bemutatta riportjában. Hajrá Marci!

Kattints és nézd meg a riportot 14:49-től!

Szalai Ádám: Valamit visszakaphatunk a régi világunkból

2020.05.14 ǀ nemzetisport.hu

“Fontosnak tartom, hogy ne csak a bajban, hanem a szürke hétköznapokon is kezet nyújtsunk a rászorulóknak és segítsünk másokon.” Kattints a Nemzeti Sport Online alapítónkkal, Szalai Ádámmal készített interjújáért!

Szalai Ádám: Furcsálltam, hogy a nyilatkozatom milyen reakciót váltott ki

2019.04.05 ǀ nemzetisport.hu

A megosztó nyilatkozatáról, az egyenes beszéd fontosságáról, a horvátok elleni győzelemről, a közösségi médiáról, a családról, a pályán kívüli életéről, valamint a segítségnyújtás fontosságáról is beszélt a Nemzeti Sportnak Szalai Ádám, alapítónk, a magyar labdarúgó-válogatott támadója.

Kattints a folytatásért!

Szalai Ádám alapítványa babakocsikat adományozott egy gyerekkórháznak

2018.11.19. ǀ mediaklikk.hu

Hat speciális futóbabakocsit adományozott a Játékidő Alapítvány a Bethesda Gyermekkórház neurológiai osztályának.

Szalai Ádám: Annyi jót kaptam, szerettem volna visszaadni

2015.06.14 ǀ nemzetisport.hu

A pesterzsébeti gyerekek szombaton még a magyar válogatott győzelmének örülhettek, másnap pedig annak, hogy egy egész vasárnapot tölthettek el a csapat centerével, Szalai Ádámmal.

A Hoffenheim csatárában elmondása szerint évek óta érlelődött a gondolat, hogy adhasson valamennyit a kerület fiataljainak, különös tekintettel a nehéz sorsú gyerekekre. Nos, az erzsébeti önkormányzat Humán Szolgáltatások Intézményével és a Wow Factor rendezvényszervező céggel közösen meg is valósította a terveket.